(+48) 602 770 904

Spływy kajakowe

Spływy kajakowe rzeką Drawą  należą do najpiękniejszych szlaków kajakowych nie tylko Polski ale i całej Europy. Niewątpliwie jest to najszybsza i najbardziej emocjonująca rzeka nizinna Polski, ale z naszą pomocą każdy, nawet zupełnie „zielony” kajakarz, da sobie radę. Tak duża atrakcyjność szlaku wynika z czystości wody, urozmaiconej rzeźby terenu ,a także z występowania unikalnych kompleksów leśnych. Bezsprzecznie najpiękniejszy odcinek rzeki biegnie przez Puszczę Drawską na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego. Rzeka płynie tu doliny wcinając się głęboko w wysokie i strome brzegi porośnięte wspaniałymi lasami. Nasze wygodne kajaki umożliwią dotarcie w te piękne miejsca. Szlak Drawy nazywany jest też szlakiem papieskim- w latach swej młodości na spływy kajakowe wielokrotnie wybierał się tu Jan Paweł II.

Udostępnij

MAMY JESZCZE WOLNE

domki i pokoje

zapraszamy

Dowiedz się więcej

Domki, pokojne, nocleg

Ośrodek dysponuje zróżnicowaną bazą noclegową. nad jeziorem Drawsko na Pojezierzu Drawskim. Komfortowo wyposażone domki z łazienkami

Pole namiotowe / kemping

Pole namiotowe i campingowe posiada urozmaiconąrzeźbę terenu. Stanowiska położne są na specjalnie ukształtowanych tarasach ze starannie przystrzyżoną trawą.

Dodatkowe atrakcje

Łodzie motorowe, jachty, wycieczki, spływy kajakowe, korty tenisowe, siłownia, prywatny zarobiony staw dla wędkarzy

Ciekawa okolica

Szlaki rowerowe, spływy kajakowe, nordic walking, park linowy, zamek Drahim i wiele innych atrakcji