(+48) 602 770 904

Nasza oferta

Ośrodek znajduje się nad jeziorem Drawsko na Pojezierzu Drawskim. Dysponuje zróżnicowaną bazą noclegową. na 165 miejsc, w tym komfortowo wyposażone domki z łazienkami typu Las Delux , BRDA i LAS Plus, 2 – 3 osobowe pawilony mieszkalne z łazienką i TV, a także drewniane domki.

 

Domek LAS DELUX zdjecia

Wyposażenie domku

 

Domek Biały 4 osobowy zdjęcia

Domek biały polecany dla rodzin z dziećmi. W domku znajduje się sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami. Salon z aneksem kuchennym, rozkładany narożnik, tv led 32′. Łazienka z prysznicem. Na zewnątrz  taras z widokiem na jezioro ze stołem dla czterech osób.

domek nad jeziorem drawskim

 

 

 

 

 

 

Domek typu Brda  zdjecia-BRDY  zdjecia Brda nowa

Dwupoziomowy domek drewniany typu BRDA posiada dwie sypialnie na piętrze. Na parterze znajduje się salon, w którym mogą spać dwie osoby oraz łazienka i kuchnia z  podstawowym wyposażeniem. Domek posiada TV, radio i lodówkę. Przewidziany jest na 6 osób.

Camping WAJK

 

 

Domek typu LAS PLUS zdjęcia-LAS PLUS

Las PLus

Las Plus

Drewniany domek typu LAS jest parterowym domkiem 4 osobowym z dwoma pokojami i łazienką.  Domek posiada taras z widokiem na jezioro. Na wyposażeniu domku znajduje się TV, radio, czajnik, naczynia i lodówka.

 

 

 

 

 

 

Domek typu LAS KOMFORT. zdjęcia LAS KOMFORT

 

DLas Komfortrewniany domek typu LAS KOMFORT jest parterowym domkiem 4 osobowym z dwoma powiększonymi pokojami i łazienką.  Domek posiada taras z widokiem na jezioro. Na wyposażeniu domku znajduje się TV, radio, czajnik, naczynia i lodówka.

 

 

 

 

 

 

 

Pawilony mieszkalne  zdjęcia -PAWILONY

Pawilony mieszkalne to murowane komfortowe pokoje 2 lub 3 osobowe z własną  łazienką, TV, radiem i lodówką. W pokoju znajduje się kanapa 2 osobowa i tapczan, a więc z pokoju mogą korzystać 2 osoby lub np. para z dzieckiem. Posiadają drewniane, duże tarasy.

.

 

 

 

Domek typu BYDGOSZCZ zdjęcia -bydgoszcz

 

Drewniany domek typu BYDGOSZCZ jest parterowym domkiem 4osobowym z dużym pokojem przedzielonym kotarą i łazienką. Na wyposażeniu domku znajduje się radio, czajnik, naczynia i lodówka.

Udostępnij

MAMY JESZCZE WOLNE DOMKI ORAZ

pokoje

zapraszamy

Read more