(+48) 602 770 904

Nasza oferta

Ośrodek znajduje się nad jeziorem Drawsko na Pojezierzu Drawskim. Dysponuje zróżnicowaną bazą noclegową. na 165 miejsc, w tym komfortowo wyposażone domki z łazienkami typu Las Delux, Białe Domki , Białe Domki duże , domek Jan, BRDA i LAS Plus, 2 – 3 osobowe pawilony mieszkalne z łazienką i TV, a także drewniane domki.

Domek Jan  – 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, tv 42′, łazienka, w salonie narożnik z funkcją spania.

Biały domek duży – 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, w salonie narożnik z funkcją spania. TV, łazienka

Domek LAS DELUX zdjecia

Wyposażenie domku

Domek Biały 4 osobowy zdjęcia

Domek biały polecany dla rodzin z dziećmi. W domku znajduje się sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami. Salon z aneksem kuchennym, rozkładany narożnik, tv led 32′. Łazienka z prysznicem. Na zewnątrz  taras z widokiem na jezioro ze stołem dla czterech osób.

domek nad jeziorem drawskim

Domek typu Brda  zdjecia-BRDY  zdjecia Brda nowa

Dwupoziomowy domek drewniany typu BRDA posiada dwie sypialnie na piętrze. Na parterze znajduje się salon, w którym mogą spać dwie osoby oraz łazienka i kuchnia z  podstawowym wyposażeniem. Domek posiada TV, radio i lodówkę. Przewidziany jest na 6 osób.

Domek Las PLUS z dwiema sypialniami.

Wyposażenie domku

Camping WAJK

Domek typu LAS PLUS zdjęcia-LAS PLUS

Las PLus

Las Plus

Drewniany domek typu LAS jest parterowym domkiem 4 osobowym z dwoma pokojami i łazienką.  Domek posiada taras z widokiem na jezioro. Na wyposażeniu domku znajduje się TV, radio, czajnik, naczynia i lodówka.

Domek typu LAS KOMFORT. zdjęcia LAS KOMFORT

DLas Komfortrewniany domek typu LAS KOMFORT jest parterowym domkiem 4 osobowym z dwoma powiększonymi pokojami i łazienką.  Domek posiada taras z widokiem na jezioro. Na wyposażeniu domku znajduje się TV, radio, czajnik, naczynia i lodówka.

Pawilony mieszkalne  zdjęcia -PAWILONY

Pawilony mieszkalne to murowane komfortowe pokoje 2 lub 3 osobowe z własną  łazienką, TV, radiem i lodówką. W pokoju znajduje się kanapa 2 osobowa i tapczan, a więc z pokoju mogą korzystać 2 osoby lub np. para z dzieckiem. Posiadają drewniane, duże tarasy.

.

Udostępnij

MAMY JESZCZE WOLNE

domki i pokoje

zapraszamy

Dowiedz się więcej

Domki, pokojne, nocleg

Ośrodek dysponuje zróżnicowaną bazą noclegową. nad jeziorem Drawsko na Pojezierzu Drawskim. Komfortowo wyposażone domki z łazienkami

Pole namiotowe / kemping

Pole namiotowe i campingowe posiada urozmaiconąrzeźbę terenu. Stanowiska położne są na specjalnie ukształtowanych tarasach ze starannie przystrzyżoną trawą.

Dodatkowe atrakcje

Łodzie motorowe, jachty, wycieczki, spływy kajakowe, korty tenisowe, siłownia, prywatny zarobiony staw dla wędkarzy

Ciekawa okolica

Szlaki rowerowe, spływy kajakowe, nordic walking, park linowy, zamek Drahim i wiele innych atrakcji