(+48) 602 770 904

Atrakcje

Atrakcje – Do dyspozycji naszych gości jest wypożyczalnia sprzętów wodnych i rowerów oraz przystań jachtowa. W wypożyczalni dysponujemy łódkami wędkarskimi, w tym na silniki elektryczne i spalinowe, kajakami, rowerkami wodnymi oraz żaglówkami. Ośrodek posiada własne kąpielisko z piaszczystą plażą, kompleks sportowy z profesjonalnie urządzonymi kortami tenisowymi, boiskiem do siatkówki i koszykówki oraz boisko do piłki nożnej.


 

 

 

 

 

siłownia na powietrzu

 

 

 

Posiadamy na terenie ośrodka własną strzelnicę, szachy i siłownię na powietrzu. Osobna sala ze stołem do bilarda. Plac zabaw dla dzieci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przez Jezioro Drawskie przepływa rzeka Drawa, po której odbywają się słynne spływy kajakowe, w tym Szlak Kajakowy im kardynała Karola Wojtyły. W niedalekiej odległości znajduje się wiele atrakcji turystycznych , rekreacyjnych i sportowych takich jak, punkty widokowe, stadniny koni.

 

 

 

 

 

 

 

Idealne miejsce dla nurków. Oprócz jeziora Drawskiego (największe i najgłębsze na pojezierzu i drugie co do głębokości w Polsce – pow. 1872 ha i max głębokość 83 m) w okolicy znajduję się jeszcze wiele innych czystych jezior o widoczności do 10m (Krzemno, Kąpka, Siecino (pow.766 ha, gł.48 m),, Wilczkowo (pow.304 ha, gł.26 m), Komorze (pow. 416,7 ha, gł.34,7 m), Lubie (pow. 1439 ha, gł.46,3 m), Dołgie (pow. 310,8 ha, gł.19,8 m). Wszystkie te jeziora znajdują się w odległości nie większej niż 12km od naszego ośrodka.Wśród jezior, najbardziej cennych przyrodniczo, są jeziora lobeliowe, oligotroficzne, ze stanowiskami reliktowej roślinności, m.in. lobelii wodnej, np. jeziora: Kąpka, Kaleńskie, Leśniówek, Rakowo.
Jeziora moreny dennej czołowej cechują znaczne powierzchnie i stosunkowo niewielka głębokość. Należą do nich: Wielimie, Wierzchowo i Radacz

 

 

 

 

 

 

 

W odległości 300m od ośrodka znajduje się zarybiony staw dla wędkarzy, można tam złapać szczupaki, karpie i liny. Wędkarze zawsze będą mieli branie jak nie nad jeziorem Drawskim to na stawie ośrodka wypoczynkowego Camping WAJK.

Lin staw dla wędkarzy

Staw dla wędkarzy Staw dla wędkarzy Staw dla wędkarzy Zarybiony Staw

Udostępnij

MAMY JESZCZE WOLNE

domki i pokoje

zapraszamy

Dowiedz się więcej

Domki, pokojne, nocleg

Ośrodek dysponuje zróżnicowaną bazą noclegową. nad jeziorem Drawsko na Pojezierzu Drawskim. Komfortowo wyposażone domki z łazienkami

Pole namiotowe / kemping

Pole namiotowe i campingowe posiada urozmaiconąrzeźbę terenu. Stanowiska położne są na specjalnie ukształtowanych tarasach ze starannie przystrzyżoną trawą.

Dodatkowe atrakcje

Łodzie motorowe, jachty, wycieczki, spływy kajakowe, korty tenisowe, siłownia, prywatny zarobiony staw dla wędkarzy

Ciekawa okolica

Szlaki rowerowe, spływy kajakowe, nordic walking, park linowy, zamek Drahim i wiele innych atrakcji